នារសៀល​ថ្ងៃ​ទី​១៤​ ខែ​តុលា​ ឆ្នាំ​២០១៩​ ឯកឧត្ដម​បណ្ឌិត​ ហោ​ ប៉េង សាកលវិទ្យាធិការ​នៃ​សាកលវិទ្យាល័យ​ជាតិ​គ្រប់គ្រង​ និង​សហការី​ បានទទួល​ជួបលោក​ Andrei Busuioc, Senior FM Specialist, និង​ លោកស្រី​ Mai Thi Phuong Tran, Senior FM Specialist ដែលបាន​អញ្ជើញ​មក​ពីធនាគារ​ពិភពលោក​ ពិភាក្សា​អំពី​កម្មវិធី​បណ្ដុះ​បណ្ដាល​ ជំនាញ​គណនេយ្យ​ នៅសាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រង​។
newសិក្ខាសាលាស្ដីពី ការតម្រង់ទិសជ្រើសរើស ជំនាញនៅថ្នាក់មហាវិទ្យាល័យ
សិក្ខាសាលាស្ដីពី ការតម្រង់ទិសជ្រើសរើស ជំនាញនៅថ្នាក់មហាវិទ្យាល័យ​ កម្មវិធី​ប្រព្រឹត្តទៅ​នៅថ្ងៃទី​១៨​ ខែតុលា​ ឆ្នាំ​២០១៩​ នៅសាកលវិទ្យាល័យ​ជាតិ​គ្រប់គ្រង​ សាលប្រជុំ​B។
កម្មសិក្សា​ទៅកាន់ក្រុមហ៊ុន Khmer Bavarages
សកម្មភាពនិស្សិតនៃមហាវិទ្យាល័យគ្រប់គ្រងចុះកម្មសិក្សាទៅកាន់ក្រុមហ៊ុន Khmer Bavarages ថ្ងៃទី១០ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៩។
The Presentation on the Megatrends’ Shaping the Future Industry 4.0...
In this afternoon of 10 October, 2019, Dr Hor Peng, Rector of NUM has warmly welcomed Dr. CARLOS López-Gómez, Head Policy Link, IFM Education, University of Cambridge, UK and Ms. Jannifer Castañeeda- Navarrete, Policy Analyst, University of Cambridge, UK have come to visit and conducted the presentation on the Megatrends’ Shaping the Future of Industry and Society (Including Industry 4.0) at National University of Management.
សាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រងមានកិត្តិយសបានរៀបចំទទួលនិងសម្របសម្រួលការប្រកួតប្រជែងគម្រោងអាជីវកម្មវគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រ ដែលជាកម្មវិធីផ្តួចផ្តើមឡើងដោយក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា។
Full day seminars on the topic of Fintech, Blockchain, Logistics, and HRD
It is to inform that a full day seminars on the topic of Fintech, Blockchain, Logistics, and HRD will be hosted by NUM and provided by HGU in Conference Room A on 17th October 2019. Our Rector really appreciates the seminar.