Facebook Id : https://www.facebook.com/peng.hor.3?fref=ts
សូមអបអរសាទរពិធីចុះហត្ថលេខារវាងឯកឧត្តមបណ្ឌិត ហោ ប៉េង សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រង និងលោក Gilbert Tsui, General Managerនៃក្រុមហ៊ុនសាន់វ៉ាក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ ហង់ ជួន ណារ៉ុន
ជួបជាមួយតំណាងក្រុមហ៊ុន​ Sunwah..
នៅរសៀលថ្ងៃទី១៣​ ខែកុម្ភ:​ ឆ្នាំ២០២០នេះ​ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត​ ហោ​ ប៉េង​ សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រងបានទទួលជួបជាមួយតំណាងក្រុមហ៊ុន​ Sunwah ដេីម្បីពិភាក្សាអំពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ​លេីវិស័យអប់រំ​ និងវប្បធម៌​ ។
កម្មវិធីតន្រ្តីសប្បុរសធម៌​ NUM..
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត​ ហោ​ ប៉េង​ សាកលវិទ្យាធិការ​ គណ:គ្រប់គ្រង​ សាស្រ្តាចារ្យ​ បុគ្គលិក​ មន្រ្តីរាជការ​ និង​ និស្សិត​ ចូលរួមពិធីក្រុងពាលីសម្រាប់កម្មវិធីតន្រ្តីសប្បុរសធម៌​ NUM នាថ្ងៃទី១៤​ ខែកុម្ភៈ​ ឆ្នាំ២០២០​ ស្អែកនេះ​ ។ សូមអញ្ជេីញចូលរួមទស្សនាតន្រ្តីអោយបានច្រេីនកុះករ។
Research Seminar
Recent Various Changes in Cambodia Recognised and investigated by the Overseas Researchers - Natural and Social Environment, and Peoples Livelihood – National University of Management. There were lecturers and students from ITC joined in the seminar.
ចំណាប់អារម្មណ៏របស់ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត តាន់ មុនីវណ្ណ
ចំណាប់អារម្មណ៏របស់ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត តាន់ មុនីវណ្ណ អគ្គនាយករង ក្រុមហ៊ុនម៉ុងឬទ្ធីគ្រុប ចំពោះកម្មវិធី តន្រ្តីសប្បុរសធម៌ នៅថ្ងៃទី 14 ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ 2020៕